Man Pride

Żel Man Pride: sklep, skład, cena apteka, gdzie kupić, opinie, dawkowanie

Według najnowszych badań co trzeci mężczyzna w wieku 25-75 lat nie jest zadowolony z rozmiaru swojego penisa. Mężczyźni ci często popadają w kompleksy i unikają kontaktów intymnych. Wśród nich aż 4 na 10 facetów ma naprawdę małe przyrodzenia (ok. 10-13 cm) i ukrywa ten fakt przed światem.

Przeraża ich myśl, że kobieta, która im się podoba, spojrzy na ich penisa i go… wyśmieje. Im są starsi, tym ten kompleks bardziej wyniszcza ich psychicznie. Rodzina i kumple dostrzegają rozdrażnienie, smutek i stres przy kontaktach z kobietami. Widzą, że coś jest nie tak. Że nie układa się z partnerkami…

Ale przecież nie można im tak po prostu powiedzieć „hej, to przez małego penisa!”. Facetowi nie przystoi przyznawać się do takich rzeczy. To kompletnie go dyskredytuje w oczach innych, staje się przedmiotem kpin.

Żel Man Pride – jak działa ? Dawkowanie, efekty, skutki uboczne

Użyj tego linku, aby otrzymać zniżkę 50%:


Bestseller!

Man Pride


Man Pride to żel intymny dla mężczyzn. Jego stosowanie jest możliwe tuż przed stosunkiem – wówczas potęguje również doznania partnerki. Żel nie uszkadza prezerwatyw, a ponadto jest w pełni bezpieczny dla organizmu, czego dowiodły dodatkowe badania niemieckiego ośrodka badawczego we Frankfurcie.

Badania te wykazały, że kuracja ma ponad 98% skuteczności. Dzięki niej mężczyźni w wieku 27-89 lat w zaledwie 28 dni odnieśli spektakularne efekty, wydłużając czas erekcji średnio o 72,9%. Bez względu na wiek i stopień sprawności seksualnej przed kuracją.

U mężczyzn biorących udział w badaniu, natychmiast po zastosowaniu Man Pride, nastąpiła stymulacja penisa do wzrostu. Dzięki temu odblokowany został pełny potencjał, a do penisa zaczęły napływać większe ilości krwi. W efekcie penis zaczął się stopniowo wydłużać średnio o ponad 6 cm. Poprawiła się też kondycja wzwodu.

W kolejnych dniach zwiększyło się także libido. Ale to nie wszystko. Po 28 dniach kuracji uczestniczący w badaniach mężczyźni jednogłośnie przyznali, że seks jest intensywniejszy, a oni są w stanie dać swoim kobietom nawet 5 orgazmów podczas 1 stosunku.

1 tydzień – uzupełnienie niedoborów metabolitów i oczyszczenie naczyń krwionośnych prącia z toksyn – poprawa kondycji wzwodu, wzrost penisa o 2-3 cm

2 tydzień – 53,7% wzrost libido i wzrost testosteronu do 9 nanogramów – większa przyjemność z seksu

3 tydzień – dalszy wzrost penisa – o 4,1 cm, pogrubienie obwodu członka o 26,2%

4 tydzień – maksymalne powiększenie penisa – nawet o 6,3 cm, o 370% bardziej intensywny seks

Ze względu na zaawansowany proces wytwarzania formuły makro-molekularnej, Man Pride spełnia najwyższe standardy jakości.
W trosce o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, stężenie substancji aktywnych zostało dobrane tak, aby kuracja była całkowicie bezpieczna. Wszystko po to, żeby jej efekty w 100% spełniły Twoje oczekiwania.

Liczne testy laboratoryjne i konsumenckie potwierdzają najwyższą skuteczność kuracji Man Pride. Na podstawie tych wyników kuracja zdobyła uznanie specjalistów z całego świata, którzy polecają ją swoim pacjentom. Są oni przekonani, że w 28 dni wydłużysz penisa o 6,4 cm i zaczniesz doświadczać długich, twardych erekcji – na zawołanie.

Rozmiar penisa

Rozmiar penisa w stanie spoczynku i w stanie wzwodu znacznie się różni, przy czym podanie konkretnych wartości jest utrudnione z przynajmniej kilku powodów. Po pierwsze, cecha ta jest silnie zróżnicowana osobniczo, istnieją też pewne zależności dotyczące ras czy grup etnicznych.

Po drugie, choć naukowcy średnią długość penisa usiłują oszacować od kilkudziesięciu lat, osiągane wyniki znacznie się różnią w zależności od metody pomiaru. Największa rozbieżność występuje między badaniami klinicznymi a anonimowymi ankietami. Badania, których wyniki opierają się na deklaracjach mężczyzn, wskazują wartości nawet o 4 centymetry większe, niż badania empiryczne!

Ze słynnych badań Instytutu Kinseya, przeprowadzonych w USA tuż po II wojnie światowej wynika, że średnia długość penisa to 16,5 cm.

Badania empiryczne, w zależności od populacji, wykazują że statystyczne wymiary penisa oscylują przeważnie w granicach 7-10 cm w stanie spoczynku oraz 12-15 cm podczas wzwodu.

Podsumowując rezultaty 17 tego typu badań klinicznych, przeprowadzonych w sumie na przeszło 15 tysiącach mężczyzn z całego świata, brytyjski psychiatra David Veale wykazał w 2015 roku, że statystyczny penis w stanie spoczynku ma 9,16 cm, zaś w stanie wzwodu – 13,12 cm.

Man Pride skład, składniki. Co zawiera?

Zwiększ libido i zdobądź twardsze i dłuższe erekcje. Dzięki tej opracowanej naukowo rewolucyjnej formule w 100% opartej na naturalnych składnikach.

Tylko Man Pride oferuje tak wysokie stężenie najskuteczniejszych naturalnych afrodyzjaków w tak optymalnych proporcjach w wygodnej formie żelu. Więcej o składnikach na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Żel na powiększanie penisa Man Pride opinie na forum, recenzje. Co mówią użytkownicy?

Opinie ekspertów potwierdzają skuteczność tego produktu. Jego producent chce zagwarantować oryginalność swojego produktu i utrzymać dobre opinie i komentarze, a także tysiące recenzji wszystkich klientów.
Dlatego nie znajdziesz go w sklepach zielarskich lub aptekach, ale na oficjalnej stronie producenta. Poniżej przedstawiamy opinie klientów:

Lata stresu i ciężkiej pracy odebrały mi siłę i pewność siebie. Straciłem całą ochotę na seks, żona myślała, że jestem impotentem. Nie chciałem faszerować się niebieskimi pigułkami, po co? Żeby się uzależnić? Zdecydowałem się na Man Pride, bo słyszałem, że pomaga zlikwidować tego typu problemy.
Bingo! Używałem w tajemnicy przed żoną i ona nie miała pojęcia, skąd we mnie nagle tyle siły. Już po tygodniu mogłem pieścić ją przez całą noc i muszę przyznać, że jest lepiej niż kiedy się poznaliśmy!

Nie powiem, żebym wcześniej miał jakieś wielkie problemy z seksem, ale zawsze miałem duże ambicje. Nie wystarczało mi bycie dobrym kochankiem, chciałem być najlepszy. Dlatego wybrałem Man Pride. Ma naturalny skład, pomyślałem, co mi szkodzi? Efekty były szokujące! Już 3. dnia duży wzrost libido. Potem – niesamowita sprawa.
Mój penis zrobił się zauważalnie większy! Po miesiącu miałem tak długi i intensywny seks, że musiałem przystopować, bo brakło czasu na inne rzeczy. Teraz czuję się jak prawdziwy facet i kobiety to widzą, więc nie narzekam na brak zainteresowania płci przeciwnej.

Przedwczesny wytrysk – dlaczego tak jest?

W przypadku przedwczesnych orgazmów wszystkie ruchy, jakie wykonuje partner, powinny być powolne i łagodne już od samego początku gry wstępnej. A w momencie, gdy u niego narasta podniecenie, należy zaprzestać wykonywania ruchów, ale tak, żeby tylko opadło podniecenie, a nie sama erekcja.

Przy zbyt wczesnym wytryskiem zaleca jest metoda zmęczenia. Polega ona na tym, że należy uprawiać seks tak często, żeby on się zmęczył. Udowodniono, że przy dużej częstotliwości stosunków seksualnych czas osiągania wytrysku zaczyna się opóźniać. Gra wstępna powinna ulec skróceniu.

Żel Man Pride gdzie kupić? Cena apteka, sklep

Oryginalny żel Man Pride kupisz wyłącznie na stronie producenta.

Man Pride

Wykorzystaj wyjątkową promocję i zamów Man Pride w atrakcyjnej cenie! Dołącz do klubu rabatowego i otrzymaj 50% zniżki! Man Pride zamówisz na oficjalnej stronie producenta.

Ograniczony czas promocji:
Uwaga! Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja trwa przez ograniczony czas


Sending
User Rating 0 (0 votes)
Autor, Właściciel at | Website

Jestem dietetykiem i trenerem personalnym zawodowo. Od wielu lat miałem doczynienia z ludźmi którzy chcą doskonalić swoje ciało i umysł. Przez te lata miałem okazję pomóc wielu ludziom poprawić jakość ich życia. Posiadam wiele certyfikatów i dyplomów z dziedziny urody i zdrowia, ale najbardziej cenię sobie własne doświadczenie. Jestem także testerem produktów i chętnie o tym piszę. Po godzinach piszę artykuły poradnikowe na kilku serwisach internetowych. W wolnym czasie dużo czytam i uprawiam sport. Lubie pomagać ludziom i nie zamierzam przestać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Checkbox GDPR is required

*

Zgadzam się